Kurumsal

Otomasyon, Güvenlik ve Bariyer Sistemleri

Kontrolsis Elektronik Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. 2003 yılından itibaren İZMİR de kurulmuş olup, faaliyetlerine başlamıştır.

Başlangıçta İZMİR ve EGE bölgesinde Otomatik Araç Bariyerleri, Otopark Otomasyonları, Elektromekanik Turnikeler, Turnikeli Geçiş Kontrolleri, Personel Devam Kontrol Sistemleri ve Access Geçiş Kontrol Sistemleri konularında yapmış olduğu çalışma ve hizmetler ile pazarın lideri haline gelerek, bölgesel şirket kimliğinden tüm Ege Bölgesi'ne hizmet veren bir şirket haline gelmiştir. Geliştirdiği çözümleri hem doğrudan satış, hem de çözüm ortakları ile tüm Ege Bölgesi'ne sunmaktadır.

Bugün güçlü, dinamik ve uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız TSE, CE, ISO 9001 ve Marka Tescil Belgelerine sahiptir. Firmamız sistemler ile ilgili satış sonrası servis, bakım, arıza tespit ve tamir hizmetleri vermektedir.

Kuruluş tarihinden bu yana dürüstlük ilkesini benimseyerek, dengeli ve sağlıklı bir biçimde gelişen şirketimiz, müşterilerinin gösterdikleri yakın ilgi ve itimat sayesinde bu günkü onur verici konumuna ulaşmıştır. Kontrolsis olarak kurmuş olduğumuz ve halen sistemlerimize satış sonrası servis ve destek vermekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde, AR-GE çalışmalarına verilen önem sonucunda söz konusu otomasyon ve sistemlerin üretimini yapan, yazılımlarını geliştiren bir şirket haline gelmiştir.